کلیپ آتش زدن خلبان اردونی فتوشاپی بود

مفتی سابق مصر:

کیلیپ آتش زدن خلبان اردنی "فتوشاپی" بود

اخبار و اطلاعاتی در دست است که نیروهای "داعش" پنجم ژانویه «معاذ الکساسبه» را به قتل رساندند اما نه به صورت آتش زدن بلکه به صورتی کاملا ساده، با شلیک یک تیر.

به گزارش شیعه آنلاین، «علی جمعه» مفتی سابق مصر که از سرشناس ترین چهره های دینی این کشور به شمار می رود، طی اظهاراتی در مورد اقدام اخیر گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به "داعش" گفت: به نظر بنده کیلیپ آتش زدن خلبان اردنی "فتوشاپی" بوده است.

وی که در سیمناری در مورد کتاب "الإجماع" به نوشته «علی عبدالرازق» سخنرانی می کرد، در حاشیه سخنان خود گفت: به نظر بنده آتش زدن خلبان اردنی «معاذ الکساسبه» دروغ بود. کیلیپ آتش زدن او هم "فتوشاپی" بود.

مفتی سابق مصر همچنین افزود: اخبار و اطلاعاتی در دست است که نیروهای "داعش" پنجم ژانویه «معاذ الکساسبه» را به قتل رساندند اما نه به صورت آتش زدن بلکه به صورتی کاملا ساده، با شلیک یک تیر.

«علی جمعه» در پایان اظهارات خود در این باره گفت: تنها هدف منتشر کنندگان کیلیپی به آتش زدن خلبان اردنی شهرت یافت، این بوده که افکار عمومی جهان را از دین اسلام بترسانند و چهره اسلام را تخریب کنند تا غیر مسلمانان به دین مبین اسلام گرایش پیدا نکنند.

/ 0 نظر / 22 بازدید