تجاوز به عنف ربایندگان دختر جوان از آرایشگاه

به گزارش خبرنگار ما، اواخر سال گذشته دختری به نام ر به ماموران پلیس اسلامشهر مراجعه کرد و مدعی شد توسط چند جوان مورد آزار قرار گرفته‌است. این دختر که به شدت ترسیده‌بود به ماموران گفت: مدتی بود که پسری به نام س می‌خواست با من دوست شود اما من علاقه‌ای به او نداشتم به همین دلیل هم جواب تلفن‌هایش را نمی‌دادم تا اینکه روز حادثه وقتی در آرایشگاه بودم چندبار با من تماس گرفت. جواب تلفنش را ندادم و چون می‌دانستم ممکن است مقابل آرایشگاه بیاید آژانس گرفتم. راننده جلوی در بود از آرایشگاه خارج شدم و سوار ماشین شدم، یک‌دفعه پنج جوان از جمله س با باتوم و گاز اشک‌آور حمله کردند. آنها شیشه‌های ماشین را شکستند و راننده را مجبور به توقف کردند، بعد من را بیرون کشیدند و با خود بردند.

این دختر ادعا کرد س و سه نفر از دوستانش او را مورد آزار جنسی قرار دادند. شکایت این دختر در حالی ثبت شد که راننده آژانس نیز به صورت جداگانه شکایتی را به ماموران ارایه داد و گفت: من اصلا نمی‌دانم این دختر که مسافر من بود با آن پسرها چه نسبتی داشت اما آن پسران یک‌دفعه حمله و ماشین من را اوراق کردند. آنها باتوم و گاز اشک‌آور داشتند. من می‌خواستم فرار کنم اما آنها شیشه ماشینم را شکستند و دخترجوان را از خودرو بیرون کشیدند. با توجه به این شکایات، ماموران
سعید- متهم اصلی پرونده- را شناسایی و بازداشت کردند. س اعتراف کرد با همدستی چهار دوستش اقدام به این کار کرده ‌است.

او گفت: من و دوستانم باهم مقابل آرایشگاه رفتیم. ر شماره‌اش را به من داده و گفته بود با من دوست می‌شود اما بعد دیگر جوابم را نداد. او من را سرکار گذاشته بود. من هم این کار را کردم که بفهمد نباید با من چنین رفتاری می‌کرد. با راهنمایی این جوان ماموران، دیگر متهمان را هم شناسایی و بازداشت و آنها نیز به همدستی با س اعتراف کردند. یکی از متهمان که از همه کم‌سن‌تر است گفت: من فکر می‌کردم برای دعوا آنجا می‌رویم. وقتی رسیدیم متوجه شدم قرار است ر را بدزدیم. ما با سه موتور رفته ‌بودیم. اول با مرد راننده دعوا و ماشینش را خرد کردیم و ر را از ماشین بیرون کشیدیم. بعد او را ترک یکی از موتورها نشاندیم و با خود بردیم در بیابان. س و بچه‌های دیگر او را به زور مورد تجاوز قرار دادند.

دخترک گریه می‌کرد اما آنها توجهی نمی‌کردند. س می‌خواست ثابت کند هرکاری بخواهد می‌تواند انجام بدهد و ر هم نمی‌تواند غرور او را خرد کند. وقتی نوبت به من رسید با دختر جوان کاری نداشتم. دلم برایش می‌سوخت. او خیلی گریه می‌کرد. به همین دلیل گفتم می‌تواند برود. بعد از انجام تحقیقات اولیه و ارسال پرونده به شعبه 77 دادگاه کیفری ‌استان تهران پنج مرد جوان برای بازجویی در این شعبه حاضر شدند و اتهامات‌شان را قبول کردند. سپس با دستور رییس قوه‌قضائیه پرونده به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت و قاضی ساعی رییس شعبه دستور داد تا وقتی فوق‌العاده برای رسیدگی به این پرونده در نظر بگیرند.

روز گذشته پنج مرد جوان برای محاکمه در این شعبه حاضر شدند. آنها همگی اتهامات خود را رد کردند و گفتند اگر قبلا به تجاوز به دختر جوان اعتراف کردند به خاطر فشاری بود که در اداره آگاهی به آنها آوردند.

س متهم اصلی این پرونده گفت: من قبول دارم به ر زنگ زدم اما او خودش شماره را به من داد. ما باهم مدتی رابطه داشتیم و حرف‌هایی که در مورد من زده‌است درست نیست. آن روز هم من می‌خواستم با ر حرف بزنم، راننده آژانس دخالت کرد و خواست با ما دعوا کند و درگیری ایجادشده به همین دلیل بود.

دیگر متهمان هم در جایگاه حاضر شدند و همگی اعترافات خود را پس گرفتند. در پایان وکلای متهمان از موکلان‌شان دفاع کردند و هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

/ 0 نظر / 4 بازدید