خاطرات زنانی که از جهاد النکاح بازگشته اند

 

 خاطرات زنانی که از جهاد النکاح بازگشته اند

 

اعترافات چند تن از زنان سوری که از جهاد النکاح برگشته‌اند


خاطرات مردانی که همسران خود را برای جهاد نکاح آماده ساخته اند!


تجاوز همزمان چند مرد به یک زن به بهانه فتوای جهاد النکاح


تجاوز به مردانی که نمی گذارند با زنانشان همبستر شوند!!

 ببنید که تکفیری ها برای پیروز شدن در جنگ با  جبهه ی مقاومت، از چه انگیزه های شیطانی برای رونق دادن به جنگشان استفاده می‌کنند..تا به هدف شومشان برسند که همانا نابودی مقاومت وپیروزی اسرائیل وایادی آنان است.

این اسلام ساخت آمریکا واسرائیل است برای نابودی اصل اسلام ناب محمدی

والا این مرامها در شان هیچ انسان بی دین وحتی بی وجدانی هم نیست چه برسد به یک مسلمان -مسلمان واقعی برای خود باور دارد عقیده دارد .غیرت دارد .جوانمردی دارد.ناموس دیگران را ناموس خود می داند

 گوشه ای از اعترافات:
تا ساعت یازده شب نشستم ، شش مرد را وارد اتاق کردند، چشمها و دستهایم را بست و یک سیلی به من زد و من را روی تخت خواب گذاشت، به من گفت شش نفر نزد تو هستند و همه می‌خواهند با تو ازدواج کنند و این فتوائی است که شیخ به آن فتوا داده است.
چشمها و دستهایم را باز کرد شش نفر را دیدم سه نفر را بردند بیرون و سه نفر را نزد من گذاشتند، به یکی از آنها گفت دستت را بده و گفت قبول کردی؟ گفت قبول کردم ، گفت موکله خودم را به ازدواج تو درآوردم بر سنت خدا و رسولش و سوره حمد را خواند و دو ساعت با من همبستر شد بعد از آن دو ساعت یک نفر دیگر آورد و هر دو ساعت یک نفر را می‌آورد تا ساعت یازده شب..

یک اتفاق عجیب توسط یک شیشانی (لقب اعضای یک قبیله عرب):

 در تیپ التوحید تابع جبهه النصره یک قضیه‌ای اتفاق افتاد و یک شیخی را سر بریدند یکی از شیشان سر او را برید، این شیشانی به سراغ زن شیخی از منطقه گستن رفت و بر او تکبیر گفت و با او همبستر شد، وقتی شیخ نزد زنش آمد دید که شیشانی با زنش همبستر شده است، شیخ گفت چرا این کار را کردی؟ شیشانی گفت من بر زنت تکبیر گفتم و برای من حلال شده است، شیخ او را رها کرد و خارج شد و به سراغ زن شیشانی رفت و سه بار تکبیر بر او گفت و با او همبستر شد، شیشانی آمد و به شیخ گفت چکار می‌کنی؟ شیخ گفت تو بر زن من تکبیر گفتی من هم بر زن تو تکبیر گفتم، شیشانی گفت برای تو جایز نیست که بر زن من تکبیر بگوئی، فقط من می‌تونم بر زن تو تکبیر بگویم، شیخ گفت چرا مگر خدائی که از او پیروی می‌کنید غیر از خدای ماست، بعد شیشانی سر شیخ را از تنش جدا کرد!

 حتی اگر مردی بخواهد اعتراضی کند که چرا با زن من همبستر شدید، بر خود آن مرد تکبیر می‌گفتند و با او لواط می‌کردند و به او تجاوز جنسی می‌شد!

  لعنت خدا بر وهابیون کثیف.. لعنت بر این اسرائیل کثیف لعنت بر آل سعود بی غیرت وبی ناموس.. لعنت بر مفتی های کثیف..لامذهب
دیر نیست که به یاری خداوند، ریشه ی شما و پیاده نظام کثیف شما رادر جهان نابود کنیم..

آری اگر کسی همچنان خواهان آن است که بداند چرا امام حسین با آل سعود زمان بیعت نکرد وآن حماسه راخلق کرد بخواند.

 برای این بود که شهوترانان به اسم حاکمان اسلامی بر مال وناموس مردم مسلط نشوند .

درست چندی بعد واقعه عاشورا که مردم  مدینه از واقعه عاشورا مطلع شدندو قیام کردند یزید مدینه را محاصره ونوامیس شهر را برای چند روز وبرای یاران وسربازانش حلال نمود درست همین کاری که ایادی آل سعود در حال انجامش هستند.

درود خدا بر حسین بن علی (ع) شیر مرد فرزند شیر خدا که رسم آزادگی را به جهانیان آموختند.

/ 0 نظر / 42 بازدید