حکایتی واقعی از فرو پاشی یک خانواده در اثر سریالهای فارسی وان

تأثیرپذیری از برنامه های شبکه ماهواره ای «فارسی وان» کانون خانواده ای را متلاشی کرد.شخصی با مراجعه به دفتر کیهان در الیگودرز در تشریح ماجرا گفت: نزدیک به ۱۰ سال قبل ازدواج کرده ام و حاصل این ازدواج دو فرزند است.وی که ساکن یکی از شهرهای همجوار الیگودرز است؛ گفت: سال گذشته تصمیم گرفتم که یک دستگاه ماهواره خریداری کنم؛ اما همسرم با این تصمیم بشدت مخالفت کرد تا اینکه بالاخره در پی اصرارهای مکرر و بدون توجه به نظر وی اقدام به نصب ماهواره کردم.

وی افزود: پس از مدتی و با تماشای برنامه شبکه های مختلف از کرده خود پشیمان شدم؛ اما چون این اقدام با اصرار خودم عملی شده بود به روی خودم نیاوردم تا اینکه پس از گذشت چندین ماه متوجه شدم رفتارهای همسرم تغییر کرده و کمتر به انجام فرایض دینی اهمیت می دهد. بطوری که سریال های شبکه فارسی وان در رأس همه امور زندگی ما قرار گرفته بود.

این فرد در ادامه افزود: مزاحمت های تلفنی، رد و بدل پیام و بی توجهی همسرم به من و بچه ها و… باعث شد که پس از مدتی متوجه شوم همسرم با تقلید از سریال های شبکه فارسی وان با جوانی دوست شده است.

این مرد نادم در ادامه گفت: در پی این رسوایی دادخواست طلاق داده و همسرم نیز بی تفاوت نسبت به موضوع من و بچه ها را رها کرده و به منزل پدرش در تهران رفته است.

وی ضمن گرفتن قول از ما که نام و نشانش را فاش نکنیم گفت: تصمیم گرفتم داستان زندگی و فروپاشی آن را برای همه نقل کنم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که همچون من عامل فروپاشی زندگی خود را فراهم می کنند به همین جهت برای اینکه شناخته نشوم عازم شهرستان الیگودرز شده و مشکل را جهت درج در روزنامه با شما در میان گذاشتم.

منبع: کیهان

این یک واقعیت انکار ناپذیریست که انسان برای اینکه دارای اندیشه ی پاک باشد ضروریست که می بایست خودش را از هر چیز تحریک کننده ی غیر اخلاقی دور نماید .مثلا اگر کسی میخواهد دارای روح جوانمردی باشد وفرزندانش همیشه به او ببالند الزامیست که  صحنه هایی را ببیند که روح گذشت وسلحشوری وفداکاری را در او پرورش دهد واگر بخواهد دارای رفتاری بولهوسانه باشد به صحنه های مستهجن توجه نماید وطبیعتا نتیجه شخصیت او بخوبی روشن است .کدام بهتر است تا همان کار را بکنیم وکدام افتخار آمیز تراست شیر بیشه انسانیت بودن یا کفتار آلوده وبدطینت شیر بودن که هر ضعیفی ویا هر زن ودختری در پناه ما احساس امنیت وبرادری را احساس نماید ویا هر زن ودختری از نزدیک شدن به ما پروا نمایند.لطفا از دعوت دیگران به کارهای درست غافل نشوید که برکت آن هر گره ایی در زندگی شما را باز خواهد نمود.

/ 1 نظر / 41 بازدید

elahi..aghaye mosbat mano kosht