بزم شبکه «من و تو» در عزای خون خدا

بزم شبکه «من و تو» در عزای خون خدا

برداشت نیوز-همزمان با فرا رسیدن ماه حزن و اندوه، ماه پیروزی خون بر شمشیر، محرم؛ هر چه هست و هر که هست قلب‌ها مغلوب حزنی عالم‌گیر می‌شود. هندو، مسیحی و هر غیر مسلمان دیگری که فقط یک بار عزای سید الشهدا(ع) را به چشم دیده باشد؛ می‌داند که دور از انسانیت و شرف و آزادگی است که در آن ایام شور و نشاط برای عزاداران برپا کند!

امسال و در ایام دهه اول محرم که ماه غرورآفرینی و عزتمندی شیعیان و آزادگان جهان است، شبکه بهایی مسلک «من و تو» با پخش مراسمات رقص و پایکوبی و میگساری سعی در لجن‌پراکنی به عزاداران و اصل واقعه مصیبت بار عاشورای حسین(ع) داشت. با توجه به مدعای مسئولان و صاحبان این شبکه آنها سعی دارند ضمن تخریب چهره و وجهه سبک زندگی اسلامی و ایرانی، یک الگوی سکولار و لاقید را به مخاطبان خود که عمدتاً ایرانی هستند ارائه کنند. در مرام و مسلک نحله‌های مذهبی، اعم از منحرف و غیر‌منحرف، کمتر فرقه‌ای را می‌توان مانند بهایی‌ها و وهابی‌ها پیدا کرد که برای تأیید خودشان دست به نفی و تخریب چهره دیگر مذاهب بزنند.
در این مراسم که از شبکه «من و تو» و در ایام دهه اول محرم پخش شد، ضمن ترویج و تسری سبک ازدواج غربی، پایکوبی و رقص چاشنی این برنامه در حالی برای مثلاً مخاطب ایرانی پخش شد که سراسر ایران عزادار و معزای عزیز فاطمه(س) بود.
هر‌چند غیرت ایرانی و اسلامی مردم متدین و امام حسینی کشورمان در تنافر آشکار با اینگونه رجاله‌بازی‌های بهاییان است، اما این شیطانک‌های ملون در مقام مقایسه با دیگر شبکه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی، گوی ضلالت و خباثت را در این زمینه ربوده‌اند. هر چند از قدما نقل است که «سگ زرد برادر شغال است» اما بسیاری از این شبکه‌های معاند حداقل به منظور عوامفریبی و سیاست رسانه‌ای گول زننده اربابانشان هم که شده هرگز چنین اقدامات توهین‌آمیزی را انجام نمی‌دهند. اما نکته مهم و قابل اعتنا در چنین اتفاقاتی برای برخی مخاطبان داخلی اینگونه شبکه‌های منحرف و ضاله این است که در ایام و احوالی که همه دوستداران و دلدادگان اباعبدالله الحسین(ع) چه مسلمان و چه غیر‌مسلمان، در عزای شهادت بهترین خلق گریان و محزون هستند، متولیان این گونه شبکه‌ها به مخاطبانشان همچون مجلس یزید شادی و رقص و شراب توصیه می‌کنند.
شاید اگر در داخل کشور کسی به اینگونه شبکه‌ها متعرض بشود، به دلیل درون نظام بودن یا با آوردن هزار راه و بیراه سعی در تخطئه آن گفتار می‌شود، اما زمانی که شبکه «من و تو» بدون هیچ ابا و پروایی سعی می‌کند به باورها و احساسات مذهبی میلیون‌ها عاشق و دلباخته امام حسین(ع)در سراسر دنیا توهین کند، هیچ نیازی به روشنگری و آوردن دلیل برای مضرات اینگونه شبکه‌ها نخواهد بود. چرا که حماقت و شقاوت اینان «أظهر من الشمس فی أوسط السماء» است.

آیا مرام ومنش فرقه هایی مانند بهائیت ودنیای بدون خدای غرب که بر پایه های میل وخواست انسانها اداره میگردد .برای بشریت سعادت است ؟یا برعکس آن اگر حریم ها وحرمت ها را .مانند نوامیس ومحارم راپاس بداریم برای بشر سعادت وتعالی محسوب میگردد.جوانان .عزیزان مخاطب به هوش باشید تا از انسانیت دفاع کنیم.

/ 0 نظر / 4 بازدید