اعدام؛ مجازات مردی که پس از بیهوش کردن دوستش به همسر او تجاوز کرد!!!

اعدام؛ مجازات مردی که پس از بیهوش کردن دوستش به همسر او تجاوز کرد!!!

اعدام؛ مجازات مردی که پس از بیهوش کردن دوستش به همسر او تجاوز کرد

 مرد شیطان صفت که با طرح نقشه ای شوم زن جوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با تائید حکم اعدامش از سوی قضات دیوان عالی کشور در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.
مهر:سال گذشته مردی با مراجعه به پلیس آگاهی استان فارس راز این جنایت سیاه را فاش کرد. او در شکایت خود گفت: چند شب قبل یکی از دوستانم من و همسرم را برای شام به خانه اش دعوت کرد. بعد از خوردن شام دچار سرگیجه شده و به خواب رفتم. وقتی بیدار شدم صبح شده بودم. دوستم ادعا کرد که به علت خستگی بعد از شام خوابم برده بود و او وقتی آن وضع مرا دیده دلش نیامده از خواب بیدارم کند. از آن روز به بعد رفتار همسرم تغییر کرد. او خیلی ساکت و گوشه گیر شده بود. وقتی درباره تغییر رفتارش پرسیدم گفت که دوستم بعد از بیهوش کردن من او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.ماموران در ادامه به تحقیق از زن جوان پرداختند که او اظهارات همسرش را تائید کرد.

کارآگاهان پلیس پس از افشای راز این جنایت سیاه وارد عمل شده و مرد شیطان صفت را در عملیاتی ضربتی در یکی از شهرهای اطراف شیراز دستگیر کردند. در ادامه با توجه به حساسیت ماجرا پرونده به شعبه دوم دادگاه فرستاده و در وقت فوق العاده به آن رسیدگی شد.در جلسه دادگاه که به ریاست عرفانی زاده –رییس شعبه دوم دادگاه کیفری- و با حضور فارسی، رستگاری، مظفر و سجادی نژاد- چهار قاضی م

انسان تا زمانی که خود را نساخته .یعنی پیرو هوا وهوسهایش زندگی میکند با حیوان فرقی ندارد وطبیعیست که حیوان هم قابل اعتماد نیست.لازم به ذکر است که از روی ظاهر هم نمی توان متوجه حیوانیت اون شخص شد بلکه فقط با نکته سنجی باید دید ایشان در تمام زمینه های زندگی مانند حضور در اجتماع وبرخورد با پدر ومادر ویا چگونگی نگاه به نوامیس مردم ویا تماشای چه جور برنامه هایی تا حدودی میتوان به سلامت وجودش پی برد لذا دختران .مردان و زنان توجه کنند که فریب نخورن چه در مورد ازدواج ویا دوستی واز طرفی باید خودمان را با مخالفت نمودن با هوا وهوس بسازیم تا ما نیز در جمع حیوانات قرار نگیریم .انسان به کسی گفته میشود که بر هوسش مسلط شده باشد وبر اساس عقل و وجدانش زندگی کند. 
/ 1 نظر / 57 بازدید
محسن

سلام. عجب حیواناتی پیدا میشوند. بعد یه عده اون سر دنیا نشستن، میگن باید مجازات اعدام حذف بشه. با مطلبی در مورد اعجاز قرآن به روزم. مشتاقم نظر شما رو در موردش بدونم.