تجاوز به عنف جلوی چشم شوهر در دهدشت توسط کفتارها


 

 

ایل نیوز -  در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه ، متاسفانه در یکی از روزهای دی ماه سال گذشته، تجاوزی به عنف در منطقه ” برج علیشیر ” این شهرستان جلوی چشمان شوهری صورت گرفته است.

 این حکایت واقعی ازآنجا شروع می شود که شوهری با هویت ” ب – ح ” به همراه همسر جوان خود برای گردش با موتورسیکلت به منطقه تفریحی ” برج علیشیر دهدشت ” می روند.
زوج جوان بین ساعت ۱۵ تا ۱۶عصر قصد خارج شدن از منطقه عنوان شده را می کنند اما دو ” چوپان ” که بهمراه گله شان  نیز در آن منطقه حضور داشتند اجازه خارج شدن به این خانواده را نمی دهند.
یکی از ” چوپان ها ” قصد می کند دست زن جوان را به زور بگیرد که دعوا بین آنها و شوهر این زن سبب حضور دو نفر دیگر می شود و دو فرد جدید نیز با ” چوپان ها ” همراهی می کنند.
مرد جوان که این روزها از خانه بیرون نمی آید در دهدشت تاکید می کند که اگر قصد ندارید مطالبش را منتشرنمایید اقدام به مصاحبه نکنید.
” ب – ح ” با تائید مطالبی که ذکر شد، ادامه داد: یکی از چوپان ها به زور می خواست خانمم را از دست بگیرم که دعوایمان شروع شد و سه نفر دیگر که نفر اول را همراهی می کردند با کتک کاری زنم را جلوی چشمانم به زور از دستم بیرون بردند.
وی افزود: هرچه التماس کردم آنها به التماس هایم توجهی نکردند و جلوی چشمانم به خانمم تجاوز کردند.
این جوان که از شرم سربه زیر داشت و در حین مصاحبه با نگرانی زیادی به سوالات پاسخ می داد ، خاطرنشان کرد: بعد از تجاوز این افراد به خانمم ، آنان فرار کردند و ما نیز به خانه آمدیم.
” ب – ح ” گفت: قصد داشتم اسلحه ای تهیه و چهار نفر را بکشم اما با هماهنگی با یکی از قضات و نیروی انتظامی ، آنان مرا از این عمل بازداشتند.
مرد جوان از دستگیری متجاوزین به عنف در کمتر از ۲۴ ساعت توسط نیروی انتظامی خبر داد و اظهار داشت: دستگیرشدگان اکنون در اختیار دستگاه قضایی است.
وی نام چهار فرد متجاوز دستگیر شده را ” ص – س ” ، ” ح – خ ” ، ” ب – ح ” و ” ه – ع ” برشمرد.
این جوان در ادامه تاکید می کند اگر دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به داد من و خانمم نرسد مطمئن باشید هردویمان بخاطر حفظ آبرویمان خودکشی می کنیم.

هشدار به کفتارهایی که بصورت انسان به نوامیس حمله میکنند

اولاَ باید بدانید همان کسی که یک دستگاه پمپاژ بنام قلب را در سینه چند میلیارد انسان قرار داده که بدون اراده واختیارانسانها کار میکند ودر هرشبانه روز حدود دهها هزار بار می تپد ناظر اعمال ماست و همان کس انتقام تجاوز گران را خواهد گرفت.
دوماَ گروه جوانمردان وشیر مردان وظیفه ای دارند که پس از شناسایی این گونه کفتارها چه در زندان باشند ویا بعد آن ویا قبل آن به سراغشان خواهند رفت وبه حول قوه الهی برای همیشه از اینگونه اقدامات آنان را ناتوان خواهند کرد .البته تا فرصت دارند به درگاه خدا زاری کنند که دست حق وجوانمردان بصورت سایه بدنبال آنان است.


 منبع نسیم نیوز .لطفا نظر دهید

/ 4 نظر / 68 بازدید
مهدي

سلام من از ديدن اين خبر بسيار متأثر شدم و از بودن چنين رذيلتهايي آزرده خاطر و متأسف مي شوم كه برخي خود را انسان مي نامند در حالي كه پست فطرتاني در پوست انسانند خدا لعنت كند قوم شيطان و شيطان صفت ها را .

بهار

خب دیگه فردا ساعت پنج صبح اعدام میشن،حقشونه آشغالا

قاسم مهدوی تلوکلایی

و خدای تو در کمین ستمگران است ممنون از مطالب تاثیر گذار شما تازه با شما اشنا شدم