دل نوشته ای به رئیس جمهور چرا بی عدالتی به مردم در تاخیر واگذاری مسکن مهر؟

دل نوشته ای به رئیس جمهور چرا بی عدالتی به مردم در  واگذاری مسکن مهر  به روشنی صورت می پذیره؟
آقای رئیس جمهور شما قبل از این که یک رئیس جمهور باشید یک روحانی هستید ومعنای حقوق وحق الناس رو بهتر از هر کسی درک میکنید آیا این فرصت ریاست جمهوری توفیق الهی نیست؟ که به شما داده شده تا گره از کار مردم باز کنید؟ وعاقبت بخیر شوید ؟آیا شما میدانید خیلی ها در این شرایط بد اقتصادی ونابسامانی مسکنهای استیجاری در حال تحمل چه درد هایی هستن ؟
بخدا سوکند درحالی این نوشتار را مینویسم که از شدت فشار ودرد در حال اشک ریختنم.
آقای رئیس جمهور آیا میدانید ؟
که هزینه تاخیر دولت یازدهم در تکمیل مسکن مهر از مردم با چه قیمت هنگفتی گرفته می شود؟این طرح ملی بود وبرای اقشار کم در آمد ؟؟!!!! اگه ملی بود چرا سلیقه ای وجناحی برخورد شد؟؟؟
کلیدی که شما فرمودید باز کننده هست مسکن مهر را قفل کرد!

آیا میدانید اهمال دستگاه‌های مسئول دولت یازدهم خاصه شرکتهای عمرانی شهرهای جدید و بویژه صدرای شیراز در تکمیل طرح‌های مسکن مهر سبب افزایش مدت چشم انتظاری وناامیدی ودربه دری متقاضیان شده ؟و هم افزایش آورده را به دنبال داشته؟وآیا میدانید که به تدریج صدای اعتراض متقاضیان را درآورده اندو تقریباً هرچند روز یک بار شاهد اعتراض خاموش آنان بطور گسترده هستیم.؟

زیرا مردم نجیب ما انقلاب واسلام ونظامشان را دوست دارند ونمی خواهند آب به آسیاب دشمن بریزند. !!!؟؟؟؟ کسی میفهمد
مسئولان ارشد دولت یازدهم از زمان شروع به کار خود در مردادماه سال گذشته، نحوه تأمین اعتبار مسکن مهر را عامل اصلی رشد تورم در کشور اعلام کردند و با توقف تزریق اعتبار به این طرح، سبب توقف تکمیل صدها هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور شدند.واین در حالی بود که این طرح با مصوبه مجلس طرح ملی اعلام شده بود نه طرح جناحی ومرتبط با دولت خاصی وحتی جاهایی به مانند عمران صدرای شیراز در حالی که می توانستند واحدهای آماده را به مردم تحویل دهند از واگذاری وحتی پاسخ امیدوار کننده به مردم نیز امتناع می ورزند.
طی یک سال اول دولت یازدهم، انتقاد از مسکن مهر به یکی از مواضع مشترک مسئولان ارشد دولت یازدهم تبدیل شده بود و عملاً روند تکمیل حدود یک میلیون واحد مسکن مهر در نقاط مختلف کشور به بن‌بست خورد.
به تدریج با توقف تکمیل واحدهای مسکن مهر، صدای متقاضیانی که از چند سال پیش بابت خانه‌دار شدن به حساب تعاونی‌ها ویا شرکتهای عمران شهرهای جدید پول ریخته بودند داره به مانند آتش زیر خاکستر بلند میشه؛ با این حال مرغ دولتی‌ها یک پا داره و همچنان در عمل مسکن مهر مغضوب دولت یازدهم است .
این روند ادامه داشت تا این که رهبر معظم انقلاب در دیدار شهریورماه امسال با هیئت دولت یازدهم، خواستار توجه جدی دولت برای تکمیل مسکن مهر شدند و فرمودند: «اگر احتمالاً با اصل طرح مسکن مهر و یا نحوهٔ تزریق اعتبارهای بانکی به آن مخالفتی وجود دارد، اما این را هم بدانیم که اکنون چند میلیون نفر چشم‌انتظار تکمیل مسکن مهر هستند و باید این کار به طور جدی پیگیری شود و به اتمام برسد.»آیا سزاوار نبود فرمایش ایشان به مانند عملکرد وزارت بهداشت بروی چشم گذاشته میشد تا این بی مهریها به نعمت بزرگ رهبری آیا این برخورد مسئولین امتحان اعتقاد آنان نیست؟
پس از این توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی، متقاضیان مسکن مهر امیدوار شدند که دولت یازدهم با کنار گذاشتن نگاه منفی به مسکن مهر، برای تکمیل این طرح وارد کار شود. اتفاقاً پس از آن هم تا مدتی لحن کلام دولتی‌ها نسبت به مسکن مهر، ملایم شد؛ اما افزایش اعتراض‌های اخیر مردم به توقف مسکن مهر نشان داد که گویا در همچنان بر همان پاشنه سابق می‌چرخد.
 در عمل دولتی ها باید نشان میدادند که واقعا درد مردم را می فهمند واگر دلسوز مردم بودند آیا نمی باید که حال سختیهای مردم اجاره نشین را درک میکردند وبا مساعدت همه حانبه اولا ثابت میکردند که به اسلام که بسیار به حق الناس توجه دارد اعتقاد دارند ونگران میشدند که حق الناس بر گردن آنها نیفتد وثانیا اگه طالب خدمت هم بودند باید به قول امام حسین آزاد مردی میکردند ونسبت به رفع رکود این مسکنها اقدام میکردند ضمنا درد بدتری که وجود دارد اخیرا آقایان به مبلغ وامها افزوده اند واز طرفی مقدار آورده را هم افزایش داده اند واقعا آیا شما نمی خواهید آقای رئیس جمهور از حق مردم دفاع کنید واین وضع را تغییر بدید وامید را به مردم هدیه کنید؟

در پایان کلام رهبر فرزانه را یاد آوری می نمایم که ایشان قریب به این مضمون فرمودند اگر میخواهید دشمن را شکست دهید به مردم خدمت کنید این بزرگترین استراتژی شکست دشمنه !!!!

ما چاره ای جز انتظار نداریم واگه شما این رویه را ادامه میدهید فقط واگذارتون به خدایی که عزت وذلت دست اوست اینهم اتمام حجت ما!!!! میگذره ولی.....

ناراحتنگراناسترسخیال باطلبازنده

/ 1 نظر / 30 بازدید
ح

سلام حالتون خوبه وبتون زیباست اگه دوست داشتی بیا به وب من پست های جالبی میتونی ازش پیدا کنی من نمیدونم چرا به نظر دادان اعتیاد دارم اگه میشه نظر هم بده ممنون میشم اگه دوست داشتی منو لینک کن منم شما رو لینک میکنم