ماهیت شبکه انگلیسی و شیطانی من و تو را بهتر بشناسید

شبکه انگلیسی و شیطانی من و تو
 

بالاخره ماهیت شبکه من و تو معلوم شد و قابل توجه آنهایی باشه که فکر می کردند  عجب شبکه پر محتوا و پر باری هست و کاری با دین ومذهب نداره.البته کسی که خواب بوده باشه بیدار میشه ولی کسی که خودش رو به خواب بزنه دیگه بیدار نمیشه.

سایت شبکه من و تو در راستا ی افزایش نیرو ی کاری خود در سایت خود اعلام به در خواست نیرو کرد .که جالب است بدانیدقوانین اصلی برای شزوع همکاری را بشرح زیر اعلام کرده:

- پایبند بودن به دین مقدس بهائیت

- همجنسگرا

- دشمن سر سخت و بی چون و چرا با جمهوری اسلامی

و...

حالا آدم متوجه میشه که برای چی برنامه های مستند میزاره تا مردم رو جذب کنه

حالا آدم متوجه میشه که برای چی بفرمائید شام را راه می اندازند

حالا آدم متوجه میشه که 23 ساعت فیلم و مستند و اخبار درست پخش میکنند و بعد 1 ساعت اون چیزی که خودشون دوست دارند رو به مردم القا میکنند

به هر حال تو این شبکه به اعتقادات ما و امام زمان ما بی احترامی شده و من سخنم با مدیران این شبکه هست:

شما با برنامه هایی مثل دکتر کپی و بفرمائید شام و آکادمی و مستند توقف زمان و حتی اتاق خبر نمی تونید مردم رو از اعتقادات شون دور کنید و این رو میشه از ماه های محرم و صفر و فاطمیه و رمضان فهمید که مردم ما هر چی باشن به این دین شون پایبند هستند و  حرمت این ماه ها را دارند و این رو میشه از این فهمید که تو ایران تو این ماهها نه تولدی نه عروسی و نه جشنی برگزار میشه و به محض پایان این ماه های مراسمات مردم هم شروع میشه.

به هر حال کاسه و کوزه خودتون رو جمع کنید و برید دنبال انگلیس پرستی تون چون اگه قرار بود ما میدان را خالی کنیم این همه شهید نمیدادیم و اگر قرار باشه شکست بخوریم دیگه شیعه چه معنی میده و پیروزی نظامی ما همان پیروزی خون بر شمشیر هست این ملت با اسلام و شهادت انس گرفتند.

نظر یادتون نره 

 

/ 1 نظر / 5 بازدید
سفیران نور

صلی الله علیک یا مولاتنا یا فاطمة الزهراء یا صاحب الزمان! موکول می کنم گله هجر را به روز بعد امروز حال مادرتان روبراه نیست لعن الله ظالمیک یا فاطمة الزهراء الی یوم القیمة