دم خروس شبکه کلمه بیرون زد؛ ترویج آئین تجاوز وهوس بازی بنام دین ؟؟؟بیدارشیم؟؟

 دم خروس شبکه «کلمه» بیرون زد؛
ترویج آئین بهائیت در شبکه وهابی!

 اینها را مشاهده میکنید این سمت راستیه همان کسی هست که هوسش رو کرد خدای خودش وبدعتهایی رو بجا گذاشت که تا ابد جامعه از زیانش در امان نباشه مثلا حسینعلی بهاء ادعای خدایی کرد ودر طریق خودش که بهائیان پیروش هستند ارتباط با محارم بجز مادر رو مباح اعلام کرد بنظر شما این آئین کجاش به آئین انسانیت شبیه ویا اون نا بکاران وهابی که با مشرک خوانند جوانمردان مکتب علوی جهاد نکاح یا همان تجاوز به نوامیس را روی کار آوردن ....

البته شبکه های شیطانی که در زیر به اونها اشاره میشه سعی در حق جلوه دادن اونها رو در سر دارن ؟؟؟بیدار باشیم ؟؟؟

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، شبکه وهابی "کلمه" که از «محمد بن عبدالوهاب» بنیان‌گذار خبیث فرقه استعماری وهابیت با تعبیر «امام» یاد می‌کند، تا کنون به کرات باطن و پشت پرده اصلی خود را بروز داده است که یکی از آخرین نمونه‌های آن را در حمایت این شبکه از جنایات تروریست‌های تکفیری داعش شاهد بودیم. (اینجا و اینجا)

 شبکه یادشده به تازگی نیز جلوه دیگری از چهره پلید خود را به نمایش گذاشت.

چنان‌که مستحضرید دو فرقه "وهابیت" و "بهائیت" به شهادت اسناد غیرقابل خدشه تاریخی، زاییده دامان انگلیس هستند.

رژیم استعمارگر انگلیس می‌دانست که روزگاری می‌تواند از فرقه وهابیت برای نفوذ و به انحراف کشیدن مسلمانان اهل سنت و در نهایت ارائه چهره‌ای خشن و عقل‌گریز از اسلام بهره‎برداری کند.

فرقه بهائیت هم از سوی دیگر به آلت دست دشمنان اسلام و تشیع جهت بدعت‌گذاری در مسیر دینداری و ترویج سکولاریسم و اباحه‌گری بدل شد.

 شاید عده‌ای خوش‎باور همچنان بر این پندار باشند که انتساب این دو فرقه به یک آبشخور، غیرواقعی و توطئه‎انگارانه است؛ چراکه وهابیت و بهائیت در ظاهر هیچ ربطی به یکدیگر ندارند و یکی از درون اهل تسنن منشعب شده است و دیگری از درون شیعیان.

اما حمایت سفت و سخت شبکه وهابی کلمه از پیروان فرقه بهائیت -که بر پایه اصول فقهی و اعتقادی همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی "منحرف و مرتد" به حساب می‎آیند- دم خروس را نمایان کرد و بار دیگر از پیوند شوم این دو فرقه انگلیسی پرده برداشت.

 مجریان و کارشناسان شبکه وهابی کلمه بر خلاف رویکرد تکفیری که در قبال سایر فرق اسلامی دارند، از پیروان آئین مجعول بهائیت به‌صورت تمام قد دفاع کرده و آنان را «مظلوم»، «حق‌طلب»، «نجیب»، «صادق» و... قلمداد می‌کنند!

خاطرنشان می‌شود که بهائیت فرقه‎اى ساختگی منشعب از "بابى‎گرى" است. بنیان‎گذار بهائیت فردی به‎نام «میرزا حسینعلى نورى» ملقب به "بهاءالله" متولد سال 1233 تهران است که از نخستین پیروان و مبلغان باب بود.

 در سال 1268 بابی‎ها به ناصرالدین شاه قاجار تیراندازى کردند و چون شواهدى بر نقش حسینعلى در این کار وجود داشت، حکومت در پى دستگیرى و اعدام او برآمد. وی به سفارت روسیه پناه برد و با حمایت سفیر و دولت روسیه از مرگ نجات یافت.

حسینعلی نوری سپس به بغداد رفت و در آنجا با فرستادگان دولت‌های انگلیس و فرانسه ملاقات نمود و از جانب آنان پیشنهاد تابعیت انگلیسی یا فرانسوی را دریافت کرد.

 نامبرده پس از مدتی ادعاى الوهیت و ربوبیت نمود و خود را «خداى خدایان، آفریدگار جهان، خداى تنهاى زندانى، معبود حقیقى، رب مایُرى‏ و مالایُرى» نامید! پیروانش نیز پس از مرگ وى، قبرش را قبله خویش قرار دادند.
او افزون بر ادعاى ربوبیت، شریعتی جدید آورد و کتاب «اقدس» را نگاشت. بهائیان آن را «ناسخ جمیع صحائف» [باطل کننده همه کتب آسمانی] می‌دانند!

او کتاب‏‌هاى دیگرى نیز نگاشته است که پر از اغلاط املائى و انشائى است. مهمترین کتاب او «ایقان» نام دارد که به‌خاطر وجود اغلاط بسیار، در زمان حیاتش مورد تصحیح و تجدیدنظر قرار گرفت!

 

/ 0 نظر / 34 بازدید