جوان وظیفه‌شناس وغیور محل

به گزارش خبرنگار حوادث فارس،‌ شب گذشته تعدادی از اراذل و اوباش محله کمیل شرقی که با حالتی نامتعادل اقدام به آزار و اذیت یک خانم کرده بودند، مرد جوانی را که به این کار آنها اعتراض کرده بود مورد ضرب‌وشتم قرار دادند.

یکی از شاهدان این حادثه به خبرنگار فارس گفت: 4 جوان که حالت عادی نداشتند به یکی از بانوان این محل آزار و اذیت رساندند که یکی از جوانان قدیمی محل به این کار آنها اعتراض کرد.

این شهروند ادامه داد: بعد از این اعتراض بود که نه‌تنها آن 4 نفر بلکه تعداد دیگری از اراذل و اوباشی که در پارک رودکی حضور داشتند به کمک آنها آمده و همگی بر سر آن جوان تنها ریختند و او را به شدت کتک زدند.

وی گفت در همین حین یک مأمور نیروی انتظامی که به تنهایی در حال گشت‌زنی بود متوجه این حادثه شد و به تنهایی با تعدادی از اراذل و اوباش درگیر شد. او به سرعت مأموران کمکی و همچنین اورژانس را مطلع کرد که نیروهای کمکی پلیس به سرعت به محل آمدند اما بیشتر اراذل و اوباش فرار کرده بودند و فرد مجروح نیز به بیمارستان منتقل شد.

این ساکن محله کمیل با تقدیر از عملکرد مأمور نیروی انتظامی گفت: طبق شنیده‌ها متهم اصلی این ماجرا همچنان در بازداشتگاه است و قاضی دادسرا دستور داده تا زمان معرفی همدستانش باید در بازداشت بماند. همچنین استشهادیه‌ای از سوی ساکنان این محله در اعتراض به تجمع اراذل و اوباش در یکی از قهوه‌خانه‌های این محل و پارک رودکی تنظیم شده که ضمن اعلام شکایت خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با این معضلات هستند. همچنین زنی که از سوی اراذل و اوباش مورد توهین و آزار و اذیت قرار گرفته بود به همراه همسرش از این افراد شکایت کرد.

/ 0 نظر / 51 بازدید