زور گیر عصبانی دو دختر را مورد ضرب وشتم قرار دادند

پسر شروری که نتوانسته بود از دو دختر جوان زورگیری کند، آنان را مورد ضرب و شتم قرار داد و متواری شد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، ساعت 12 دوم اسفند ماه در پی تماس شهروندان با سامانه مرکز فوریت‌های پلیسی تهران بزرگ مبنی بر حضور سارق زورگیر در خیابان آفریقا تقاطع خیابان میرداماد بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری گاندی به محل اعزام شدند.

هنگامی که ماموران در محل حاضر شدند، دو خانم جوان به نام "نازنین" و "نسترن" در حالی که نگران به نظر می رسیدند به ماموران اعلام داشتند که در حال قدم زدن بودند که ناگهان یک پسر شرور به طرف آنان حمله ور شده و قصد ربودن کیف و گوشی‌شان را داشته که وقتی با مقاومت آنان روبرو شده،‌ دختران را مورد ضرب و شتم وحشیانه قرار داده است.

به دنبال اظهارات دختران جوان که از ناحیه صورت دچار جراحت سطحی شده بودند، ماموران ضمن اخذ مشخصات متهم که جوانی لاغر اندام، قد بلند و حدود 25 ساله بود، موضوع را به تمامی واحد ‌های گشتی اعلام کردند و طرح مهار را به اجرا گذاشتند.

عملیات پلیسی در خیابان میرداماد ادامه یافت تا اینکه در کمتر یک ساعت یکی از واحد‌های گشتی حین گشت زنی در حوالی میدان محسنی فردی را با مشخصات ذکر شده مشاهده می‌کند و ماموران به دلیل اینکه احتمال می‌دادند وی همان سارق زورگیر باشد، جهت دستگیری وی وارد عمل شده و در یک اقدام ضربتی متهم را دستگیر کردند.

پسر شرور پس از انتقال به کلانتری، مورد شناسایی از سوی دختران جوان قرار گرفت و سپس به زورگیری و ضرب و شتم دو دختر اعتراف کرد و گفت: می‌خواستم کیف و گوشی‌های گران قیمت دختران را زورگیری کنم که با مقاومت آنان روبرو شدم و از شدت عصبانیت آنان را مورد ضرب و شتم قرار داده و قبل از رسیدن ماموران متواری شدم.

سرهنگ حسنوند رئیس کلانتری 103 گاندی درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: متهم پس از بازجویی‌های اولیه و تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

/ 0 نظر / 33 بازدید