زنان ودختران به هرکسی اعتماد نکنند حتی فامیل .آدم بد فامیل وغریبه ندارد.آدم بد اگر دایی بود برای فامیل بد است و....نمی شود ونباید به هرکسی اعتماد کرد جز آنان که  همواره سعی میکنند  با خوسازی و خویشتن داری با هوا وهوس خود مقابله کنند وبر چشم ودل خود مسلط باشند. اساساً دین آمده تا افراد قابل اعتماد بسازد بیائیم وقدر دین را بدانیم این همه بی اعتمادی نارو در زندگی اجتماعی نتیجه بی دینی وعدم خویشتن داری است.قرآن کتاب آموزش خویشتن داری وانسانیت است از آن بهره بگیریم ودیگران را به آن دعوت کنیم.

به ادامه مطلب بروید ولطفا به دیگران نیز مطالب هوشیار کننده راآگاهی دهید.


اعضای این باند شش نفره از سال ۸۸ شهروندان را در منطقه اسلام شهر سوار بر خودروشان می کردند و بعد از طی مسافتی دست به زورگیری می زدند. آنها همچنین زنان را به خانه می بردند و در آنجا مورد آزار جنسی قرار می دادند.

اولین گزارش علیه این باند تابستان سال ۸۸ به ماموران داده شد و زنی جوان به ماموران گفت به عنوان مسافر سوار ماشین پرایدی شده و راننده و کسانی که در ماشین بودند مرا ربوده و مورد آزار جنسی قرار داده اند. با ثبت این شکایت ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند اما نتوانستند سرنخی از متهمان پیدا کنند تا اینکه شکایت های بعدی نیز ثبت شد.

بررسی این شکایت ها نشان داد کسانی که زنان و مردان اسلامشهری را ربوده اند اعضای یک باند هستند و انگیزه اولیه آنها سرقت بوده اما برای اینکه زنان را وادار به سکوت کنند آنها را در یک خانه مورد آزار قرار می دهند. بعد از چندین ماه پیگیری و گشت زنی در حالی که تعداد شکایت ها به عدد ۱۵ رسیده بود ماموران موفق شدند پراید مردان متجاوز را شناسایی و دو نفر از آنها را دستگیر کردند. با بازجویی از دو متهم مشخص شد رییس باند، جوانی به نام شاهد است که به همراه دوستانش دست به سرقت و تعرض می زده است.

شاهد و دوستانش در دو گروه سه نفره سوار پراید می شدند و زن یا مردی را به عنوان مسافر سوار و از آنها سرقت می کردند. اگر قربانی زن بود او را مورد آزار هم قرار می دادند. ماموران پلیس با به دست آوردن این اطلاعات و با همکاری دو عضو بازداشت شده سایر اعضای باند را هم شناسایی و بازداشت کردند.

 متهمان همگی در اداره آگاهی به تعرض به زنان اعتراف کردند و گفتند برای ساکت کردن این زنان، آنها را مورد آزار قرار می دادند. با توجه به شکایت های متعددی که از این متهمان کشف شده بود پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و شعبه ۷۹ تحقیقات روی این پرونده را آغاز کرد.

در ابتدا شاکیان مورد تحقیق قرار گرفتند. یکی از دختران به ماموران گفت: برای مسافت کوتاهی سوار ماشین شدم چون در ماشین سه نفر دیگر هم بودند، فکر کردم راننده پراید مسافرکش است. وقتی سوار ماشین شدم آنها درها را قفل کردند و از من خواستند هرچه دارم، بدهم.

 من هم از ترسم هرچه داشتم، دادم اما سه مرد جوان به پول هایی که از من گرفته بودند قانع نشدند و مرا به خانه ای بردند و مورد آزار قرار دادند. هشت زنی که در این پرونده شکایت کرده بودند همگی در شکایت خود گفتند مورد آزار قرار گرفته اند اما مردان شاکی توضیح دادند از آنها فقط سرقت شده است. یکی از این مردان گفت: وقتی سوار ماشین شدم من را به شدت کتک زدند بعد مبلغی پول و تعدادی چک پول که در جیبم بود، برداشتند. من را به بیابانی بردند و همان جا رهایم کردند.

 در نهایت اتهام تجاوز، آدم ربایی و سرقت به متهمان تفهیم شد هرچند آنها در اداره آگاهی و در بازجویی های اولیه که در دادگاه کیفری استان تهران انجام شده بود اعتراف کرده بودند که زنان جوان را مورد تجاوز قرار داده اند اما در آخرین جلسه بازجویی مدعی شدند آنچه گفته اند دروغ است و هریک تجاوز های انجام گرفته را گردن دیگری می انداختند.

 شاهد متهم ردیف اول این پرونده گفت: « فقط خودرو برای من بود البته می دانستم بچه ها برای سرقت از ماشین من استفاده می کنند اما نمی دانستم آدم ربایی هم می کنند.» ادعای شاهد در مورد بی گناهی اش در حالی مطرح شد که هشت شاکی او را شناسایی کرده بودند.

 یکی دیگر از اعضای باند هم به قضات گفت: «تجاوز ها کار من نبود و آن را بچه های دیگر انجام می دادند. ما یک خانه مجردی داشتیم که تجاوز ها در آن خانه اتفاق می افتاد البته باید بگویم شاهد در چند تجاوز دست داشت و ما هرکاری می کردیم به دستور او بود. هر چه هم پول می گرفتیم با شاهد تقسیم می کردیم. من از کاری که کردم، پشیمان هستم.»

 هرچند متهمان تجاوز و آدم ربایی را نپذیرفتند، شاکیان همه آنها را شناسایی کردند و جزییات آدم ربایی، سرقت و تجاوز را هم توضیح دادند. بنابر این گزارش متهمان به زودی در برابر قضات شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران قرار می گیرند تا در جلسه محاکمه از خود دفاع کنند.تاريخ : ٢٩ اردیبهشت ۱۳٩۱ | ۸:٢٥ ‎ب.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم