زورگیری از زن ناآگاه در منزل / اخاذی با تهدید پخش فیلم های خصوصی در محل

پسر شروری که با چاقو زن جوانی را تهدید و اموالش را به زور سرقت کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

زورگیری از زن زیبارو در منزل

روز گذشته حدود ساعت 9 و 45 صبح خانمی با 110 می گیرد و خبر سرقت اموالش را می دهد. لذا سریعا ماموران کلانتری شهر زیبا به سمت منزل شاکی در بلوار فردوس اعزام می شوند.

 پس از حضور پلیس در محل زن جوانی به نام نازنین به ماموران مراجعه می کند و اظهار می دارد: صبح امروز به دلیل خراب شدن لپ تاپم با پیک موتوری تماس گرفتم تا آن را به تعمیرگاه ببرند.

شاکی ادامه داد: پس از چند دقیقه پسری زنگ درب منزلم را زد و من نیز درب حیاط را بازکردم تا برای بردن لپ تاپ به طبقه سوم بیاید، پسر جوان به پشت درب خانه رسید و من نیز که پوشش مناسبی نداشتم درب را باز کردم تا لپ تاپ را تحویل او بدهم که ناگهان پسر جوان با نگاه به داخل خانه و مطمئن شدن ازاینکه کسی در منزل حضور ندارد به زور وارد خانه شد و با زور و تهدید مرا ساکت کرد و سپس اموالم را از جمله مقداری پول نقد ، لپ تاپ ، دو دستگاه تلفن همراه به سرقت برد و متواری شد. ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع اقدامات گسترده خود را در رابطه با شناسایی و دستگیری پسر جوان آغاز کردند.

در حین فعالیت های ماموران بود که زن جوان با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد: پسر شیطان صفت با منزل بنده تماس گرفته و درخواست 2 میلیون تومان برای انتشار ندادن فیلم های خصوصی بنده در محل و فضای مجازی کرده است.

 ماموران با آموزش های لازم به زن جوان در نهایت توانستند پسر شرور را در یک قرار صوری برای دریافت وجه دربلوار فردوس شناسایی و دستگیر کنند. سرگرد مهدی کرمی رئیس کلانتری 133 شهر زیبا درباره این خبر گفت: تحقیقات از متهم کماکان ادامه دارد.

 از خوانندگان محترم تقاضا می نمائیم این گونه خبرها را جهت آگاهی عمومی به همدیگر اطلاع دهیم تا دیگر شاهد اینگونه فجایع نباشیم

همواره مسئول باشیمتاريخ : ٢٩ آبان ۱۳٩٤ | ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم