این بار یک مفتی وهابی طی اظهاراتی عجیب به یهودی بودن ریشه مذهب وهابیت اذعان کرده و‌ حجت را بر همگان تمام کرده و مهر تأییدی بر ادعاهای سابق پژوهشگران زده است.
شیعه آنلاین: هدف حمله اسرائیل به خاک سوریه این بود که "بشار أسد" بتواند به این بهانه کمک های بیشتری از شیعیان و ایران دریافت کند و خود اسرائیل هم کمک های تسلیحاتی از ایالات متحده آمریکا دریافت نماید.

تاکنون بارها و بارها پژوهشگران مسائل تاریخی و دینی یهودی بودن اصل و ریشه فرقه ضاله وهابیت را ثابت کرده و بر آن تأکید کرده اند.
 
اما این بار یک مفتی وهابی طی اظهاراتی عجیب به یهودی بودن ریشه مذهب وهابیت اذعان کرده و‌ حجت را بر همگان تمام کرده و مهر تأییدی بر ادعاهای سابق پژوهشگران زده است.
 
در همین راستا شیخ "علی الربیعی" از وهابیون سرشناس یمن روز گذشته از حمله چند روز پیش ارتش صهیونیستی به خاک سوریه دفاع تمام عیار کرده و از مسلمانان جهان خواسته به خاطر این حمله به سوریه از سوی رژیم صهیونیستی،‌ خوشحال باشند.
 
وی با انتشار مطلبی در این باره می نویسد: عیب نیست اگر مسلمانان از حمله اسرائیل به خاک سوریه خوشحال و خرسند شوند. در تاریخ اسلام هم حضرت محمد و صحابه از پیروزی ارتش روم بر شیعیان کسری (ایران) خوشحال شدند! لذا ما هم باید از حمله اسرائیل به سوریه خوشحال شویم!
 
الربیعی در ادامه این مطلب می افزاید:‌ هدف حمله اسرائیل به خاک سوریه این بود که "بشار أسد" بتواند به این بهانه کمک های بیشتری از شیعیان و ایران دریافت کند و خود اسرائیل هم کمک های تسلیحاتی از ایالات متحده آمریکا دریافت نماید.
 
این مفتی سلفی همچنین در پاسخ به پرسشی در مورد اینکه "آیا می شود برای حمله به ایران از اسرائیل کمک بگیریم؟" می گوید: برای حمله به کشور مشرک ایران جایز است از یهودیان که اهل کتاب هستند کمک بگیریم. در قرآن هم این مسأله بیان شده است! همانطور که پیامبر نیز از یهودیان برای حمله به مشرکان کمک گرفت!


تاريخ : ۱٩ اردیبهشت ۱۳٩٢ | ٢:٤٤ ‎ب.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم