هشدار به زنان و دختران جوان

کد خبر: ۴۷۹۷۸. شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۸


معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس اگاهی با اعلام اینکه شبکه‌های اجتماعی از جمله فیسبوک از جمله ابزار جدید اغفال و تجاوز است گفت: افراد بزه دیده بدون ترس از ریختن آبرو به پلیس مراجعه کنند زیرا در تمامی مراحل مشخصات افراد مخفی می‌ماند و از پلیس زن برای رسیدگی به پرونده ها استفاده می‌شود.

به گزارش زلال نیوز ، سرهنگ هادی مصطفایی با اشاره به نقش شبکه های اجتماعی و اینترنت در بروز دوستی های منجر به تجاوز، اظهار داشت: متاسفانه امروز نقش اینترنت و شبکه های اجماعی در تجاوز پررنگ شده است. افراد ابتدا در قالب دوستی اقدام به ایجاد رابطه کرده و سپس با چرب زبانی فرد را گمراه و به بهانه های واهی فرد را به محل عملی کردن نیت شیطانی خود می کشند.
وی با اعلام اینکه اینترنت، تلفن و دوستی های خیابانی  جزو مهمترین ابزارهای تجاوز و تعرض جنسی هستند به افراد بزه دیده توصیه کرد بدون ترس از ریختن آبرو به پلیس مراجعه کنند. پلیس در تمامی مراحل مشخصات افراد را مخفی نگه می دارد و از پلیس زن برای رسیدگی به پرونده ها استفاده می کند تا قربانیان این جرم بتوانند به راحتی اقدام به شکایت کنند.
مصطفایی با اعلام اینکه پلیس به دنبال آمار خاکستری این جرم است و برخی قربانیان به دلیل ترس اقدام به شکایت نمی کنند، تاکید کرد: اگر افراد از ریختن آبروی خود می ترسند می توانند از طریق ارسال ایمیل یا نامه شکایت کرده و موضوع را به اطلاع پلیس برسانند تا ماموران این افراد را شناسایی و با آنها برخورد کنند.

انسان تا زمانی که خود را نساخته .یعنی پیرو هوا وهوسهایش زندگی میکند با حیوان فرقی ندارد وطبیعیست که حیوان هم قابل اعتماد نیست.لازم به ذکر است که از روی ظاهر هم نمی توان متوجه حیوانیت اون شخص شد بلکه فقط با نکته سنجی باید دید ایشان در تمام زمینه های زندگی مانند حضور در اجتماع وبرخورد با پدر ومادر ویا چگونگی نگاه به نوامیس مردم ویا تماشای چه جور برنامه هایی تا حدودی میتوان به سلامت وجودش پی برد لذا دختران .مردان و زنان توجه کنند که فریب نخورن چه در مورد ازدواج ویا دوستی واز طرفی باید خودمان را با مخالفت نمودن با هوا وهوس بسازیم تا ما نیز در جمع حیوانات قرار نگیریم .انسان به کسی گفته میشود که بر هوسش مسلط شده باشد وبر اساس عقل و وجدانش زندگی کندتاريخ : ٦ فروردین ۱۳٩٢ | ۳:۱٤ ‎ب.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم