تجاوز راننده هوسران به یک دختر جوان

جام جم آنلاين: راننده هوسراني كه به بهانه نجات زن جوان از دام مزاحمان خياباني، او را ربوده و با انتقال به يك دامداري، همراه دوستش وي را مورد آزار و اذيت قرار داده بودند، دستگير شدند.

تجاوز راننده هوسران به یک دختر جوان


به گزارش جام جم، سيزدهم شهريور امسال زن جواني با حضور در پليس آگاهي شهرستان شهريار در غرب استان تهران، عليه دو مرد به اتهام آدم ربايي و آزار و اذيت شكايت كرد.

شاكي به پليس گفت: شب هنگام از خانه يكي از اقوام در شهريار خارج شدم تا به خانه ام بروم. متوجه شدم دو سرنشين يك موتورسيكلت در تعقيبم هستند. آرام تر حركت كردم تا آنها عبور كنند اما اين گونه نشد و دقايقي بعد موتورسيكلت مقابلم توقف كرد و دو سرنشين آن شروع به متلك گويي كردند.

شاكي اضافه كرد: با مزاحمت دو جوان موتورسوار با فرياد از مردم كمك مي خواستم در اين موقع راننده يك خودروي پرايد با ديدن مزاحمت راكبان موتورسيكلت از من خواست سوار خودرو شوم. من كه بشدت ترسيده بودم براي فرار از دام دو جوان مزاحم، سوار خودرو شدم و با دادن نشاني خانه ام به مرد غريبه خواستم مرا نزد همسر و خانواده ام ببرد.

زن جوان با اشاره به ماجراي تلخي كه برايش رقم خورده بود، گفت: پس از طي مسافتي راننده به بهانه اين كه بنزين خودرويش تمام شده و قصد سوختگيري دارد، ادعا كرد دامداري دوستش در همين حوالي است و اگر دقايقي اجازه دهم چند ليتر بنزين از وي مي گيرد و بعد ادامه مسير مي دهد و مرا به خانه ام مي رساند.

وي اضافه كرد: غافل از اين كه در دام سياه مرد راننده گرفتار شده ام، به حرف هايش اعتماد كردم. در خودرو ماندم و او وارد دامداري شد. مدتي كه گذشت و خبري از مرد راننده نشد، ترسيدم و قصد فرار داشتم كه مرد راننده همراه مرد ديگري كه به نظر مي رسيد صاحب دامداري است، به سمت خودرو آمدند و در حالي كه چاقو به دست داشتند به من نزديك شدند.خواستم از خودرو پياده شوم و فرار كنم اما درها قفل بود، بوق خودرو را به صدا در آوردم تا شايد كسي متوجه شده و به كمكم بيايد؛ اما انگار كسي صداي بوق خودرو و فريادهايم را در آن تاريكي نمي شنيد.

وي گفت: آن دو مرد مرا به زور از خودرو پياده كردند و با انتقال به دامداري من را مورد آزار و اذيت قرار دادند.ساعاتي بعد مرا در كنار جاده رها كردند و متواري شدند.

شاكي ادامه داد: خود را به جاده رساندم و همانجا نقش زمين شدم. خانواده اي كه با خودرويشان در حال عبور از محل بودند، متوجه شده و مرا نجات دادند.

در پي اين شكايت و اطلاعات به دست آمده از دو متهم فراري، چهره نگاري رايانه اي از آنها انجام شد و متهمان آزارگر تحت تعقيب پليس آگاهي شهرستان شهريار قرار گرفتند.

جستجو براي دستگيري متهمان ادامه داشت تا اين كه كارآگاهان جنايي هفته گذشته هنگام گشتزني در يكي از محله هاي شهريار، پرايد در حال حركتي را مشاهده كردند، كه مشخصات آن و راننده اش با يكي از دو متهمي كه پليس در تعقيبشان بود، مطابقت مي كرد بنابراين با هماهنگي قضايي، ماموران با متوقف كردن خودرو، راننده را كه مرد جواني بود دستگير كردند.

متهم جوان با انتقال به پليس آگاهي شهريار در بازجويي ادعا كرد، در حال عزيمت به محل ملاقات با دوستش بوده كه به اشتباه دستگير شده است.

در حالي كه متهم همچنان سعي مي كرد خود را بي گناه جلوه دهد، ماموران با احضار زن شاكي از وي خواستند متهم را از ميان چند متهم حاضر در بازداشتگاه پليس شناسايي كند كه وي با ديدن متهم او را از ميان ديگر متهمان شناسايي كرد و با اعتراف متهم ديگر همدست وي نيز دستگير شد.

لطفا خوانندگان عزیز این موارد را به سایرین اطلاع رسانی نمائید زیرا فرقی نمیکند آن کسی هم که گرفتار میشود مثل ناموس خود ماست وواقعا نمی توان به هرکسی اعتماد کرد .درواقع انسان موجود پیچیده ایی ست وبه این آسانی نمی توان او را شناخت .فقط انسان باید نکته سنج باشد واز رفتار هرکسی بفهمد که دارای چه افکاریست که البته دقت بسیار میخواهد زیرا هر انسانی در زیر یک ماسک زندگی میکند چه بسا انسان خوبی باشد لیکن انسان خوب وقابل اعتماد بسیار نادر است.خلاصه کلام هرکسی که دارای روح جوانمردیست در این گونه اطلاع رسانیها کوتاهی نمی کند وبدون تردید با این عمل از برکات ویژه ای برخوردار میگردد.تاريخ : ۱۱ آبان ۱۳٩۱ | ٢:٤٧ ‎ق.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم