دستگیری ۳ جوان که از دختران کم‌سن و سال یزدی فیلم های غیر اخلاقی تهیه می کردند

خانواده های محترم ترا خدا به بچه ها برسید وبه آنها آگاهی لازم را انتقال دهید بچه بزرگ کردن فقط تهیه خورد وخوراک وپوشاک ونظافت آن نیست بلکه فداکاریست بعضی وقتها یک مادری یا فرق نمی کند یک پدری با پا روی دل گذاردن به خاطر فرزندانشان دست از اختلاف بر می دارند واز هم جدا نمی شوند ویا وقت بیشتری میگذارند آگاهی خود را بالا میبرند وبه فرزندانشان آگاهی میدهند در این بین اگر توانستید به بچه های دیگران هم آموزش بدهید که خوش به سعادتتان وصد البته فداکاری واقعی با خودسازی خودتان برای فرزندان الگو شدن است


3 جوان که پس از ارتباط با دختران کم‌سن و سال، آنها را فریب داده و با تهیه فیلم‌های غیراخلاقی، اخاذی می‌کردند دستگیر شدند.
از مدتی پیش چند فقره شکایت از سوی والدین چند دختر خردسال در دستور کار ماموران کلانتری 13 شهید رجایی یزد قرار داشت. بررسی این شکایت‌ها نشان می‌داد 3 جوان با کمین در مسیر مدرسه، دختران را فریب و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و با تهیه فیلم‌های غیراخلاقی، در چندین مرحله با تهدید به انتشار این فیلم‌ها، از آنها اخاذی کرده‌اند.

با تشکیل یک تیم ویژه از ماموران، تحقیق در این زمینه آغاز شد و ماموران با سرنخ‌هایی که در این ارتباط به دست آوردند، این 3 جوان را شناسایی کردند.با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور قضایی در این ارتباط صادر شد و ماموران با کنترل محل رفت و آمد 3 جوان متهم، آنها را دستگیر کردند.با تحقیق از متهمان، معلوم شد این 3 جوان پس از اغفال دختران جوان، آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و با تهدید به پخش فیلم‌های غیراخلاقی، از قربانیان اخاذی می‌کردند. به این ترتیب با شناسایی دخترانی که در دام 3 متهم گرفتار شده بودند، قاضی پرونده با دستور قضایی آنها را در اختیار پلیس امنیت شهرستان یزد قرار داد تا در این زمینه تحقیقات تکمیلی انجام شود.

 

حوادث - روزنامه جام‌جم نوشت:

 تاريخ : ۱۱ خرداد ۱۳٩۱ | ٩:٠٢ ‎ق.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم