جوان وظیفه‌شناس وغیور محل
حمله اراذل و اوباش خیابان کمیل به جوانی که اجازه تعرض آنها به یک زن را نداد

خبرگزاری فارس: مرد جوانی که به آزار و اذیت یک زن توسط تعدادی از اراذل و اوباش خیابان کمیل اعتراض کرده بود، از سوی آنها مورد ضرب و شتم قرار گرفت و کارش به بیمارستان کشید.

خبرگزاری فارس: حمله اراذل و اوباش خیابان کمیل به جوانی که اجازه تعرض آنها به یک زن را نداد

آفرین به غیرتت جوانمرد به افتخار کار شجاعانه این جوان تصور شیر که سمبل وقار وشجاعت است را برای ایشان درج می نمائیم

 

والبته به پاس بی توجهی مزاحمین به جایگاه انسانی که حاصل نداشتن خودسازی بوده ومی توانند آنان نیز عوض بشوند فقط نمادی از تصویرچنین افرادی را که کفتار میباشد را قرار داده ایم بیائیم وشیر بیشه انسانیت باشیم ونه کفتار


به گزارش خبرنگار حوادث فارس،‌ شب گذشته تعدادی از اراذل و اوباش محله کمیل شرقی که با حالتی نامتعادل اقدام به آزار و اذیت یک خانم کرده بودند، مرد جوانی را که به این کار آنها اعتراض کرده بود مورد ضرب‌وشتم قرار دادند.

یکی از شاهدان این حادثه به خبرنگار فارس گفت: 4 جوان که حالت عادی نداشتند به یکی از بانوان این محل آزار و اذیت رساندند که یکی از جوانان قدیمی محل به این کار آنها اعتراض کرد.

این شهروند ادامه داد: بعد از این اعتراض بود که نه‌تنها آن 4 نفر بلکه تعداد دیگری از اراذل و اوباشی که در پارک رودکی حضور داشتند به کمک آنها آمده و همگی بر سر آن جوان تنها ریختند و او را به شدت کتک زدند.

وی گفت در همین حین یک مأمور نیروی انتظامی که به تنهایی در حال گشت‌زنی بود متوجه این حادثه شد و به تنهایی با تعدادی از اراذل و اوباش درگیر شد. او به سرعت مأموران کمکی و همچنین اورژانس را مطلع کرد که نیروهای کمکی پلیس به سرعت به محل آمدند اما بیشتر اراذل و اوباش فرار کرده بودند و فرد مجروح نیز به بیمارستان منتقل شد.

این ساکن محله کمیل با تقدیر از عملکرد مأمور نیروی انتظامی گفت: طبق شنیده‌ها متهم اصلی این ماجرا همچنان در بازداشتگاه است و قاضی دادسرا دستور داده تا زمان معرفی همدستانش باید در بازداشت بماند. همچنین استشهادیه‌ای از سوی ساکنان این محله در اعتراض به تجمع اراذل و اوباش در یکی از قهوه‌خانه‌های این محل و پارک رودکی تنظیم شده که ضمن اعلام شکایت خواستار برخورد جدی دستگاه قضایی با این معضلات هستند. همچنین زنی که از سوی اراذل و اوباش مورد توهین و آزار و اذیت قرار گرفته بود به همراه همسرش از این افراد شکایت کرد.تاريخ : ٩ خرداد ۱۳٩۱ | ۱٠:٤۸ ‎ق.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم