مرد ۶۰ ساله ای به اتهام قتل همسر ۳۰ ساله اش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
قابل توجه بانوان محترمه
 
قابل توجه بانوان محترمه: اعتماد به انسانهایی که اهل خویشتن داری نیستند کاری بس اشتباه است .اغلب این گونه مردان دارای زن وفرزند می باشند وبه دنبال هوس سعی در ارتباط با زنی را دارند که مسلما پس از مدتی ممکن است از دست وپا گیر شدن این زن خسته شوند واتفاقاتی بس هولناک رخ دهد.آیا راه چاره آن دسته اززنانی که به هر دلیل نیازمند حمایت هستند صرفا ازدواج دائم یا صیغه است؟ البته خیر خداوند به انسان اختیار واراده  ونیروی اندیشه داده است تا تحت هر شرایطی بتواند با توکل به او برای خود درآمدی آبرومند ایجاد نماید ومحتاج حمایت ناکسان نباشد.این همه نهادهایی هستند که کار میدهند تا فرد در منزل فعالیت نماید وعزت نفس خود را حفظ نماید .فقط نباید ناامید وافسرده شد بلکه هرروز خود را مقاوم تر نمائیم وبه همه کس هم اعتماد نکنیم وفریب ظاهر انسانها را نیز نخوریم که در درون خیلی از انسانها به جهت عدم خودسازی دیو نهفته است.

به گزارش خراسان، دقایق اولیه بامداد روز گذشته مردی که همسرش را تا خیابان هاشمیه ۴۷ تعقیب کرده بود ناگهان از پشت سر به وی حمله ور شد و او را با وارد آوردن بیش از ۱۱ ضربه چاقو به شدت مجروح کرد. با فریادهای زن جوان یکی از شهروندان با پلیس ۱۱۰ و اورژانس تماس گرفت. دقایقی بعد این زن که به دلیل اصابت ضربه های عمیق چاقو بیهوش شده بود توسط مأموران اورژانس به بیمارستان فارابی مشهد منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت، اما اقدامات پزشکان و کادر درمانی بی نتیجه ماند و این زن در بیمارستان جان خود را از دست داد.

از سوی دیگر مأموران کلانتری شهرک ناجا حدود ساعت یک بامداد مراتب را به قاضی اسماعیل شاکر (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند. با توجه به اهمیت موضوع، مقام قضایی در همان نیمه شب عازم بیمارستان فارابی شد.

بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که قاتل ابتدا از پشت سر زن مذکور را مورد اصابت ۴ ضربه عمیق چاقو قرار داده و ضربات دیگری را نیز بر نقاط مختلف بدنش فرود آورده است. مأموران اورژانس که مورد پرسش مقام قضایی قرار گرفته بودند اعلام کردند که پیکر نیمه جان مصدوم را از خیابان هاشمیه ۴۷ به بیمارستان منتقل کردند .

تحقیقات مقدماتی قاضی ویژه قتل عمد بیانگر آن بود که زن یاد شده توسط مردی حدود ۶۰ ساله که دارای خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای بود، مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است.پس از دستور مقام قضایی مأموران موفق شدند خودرو مذکور را مقابل منزل برادر متهم در حالی کشف کنند که شیشه آن نیز شکسته بود. بنابراین مقام قضایی دستور بازداشت برخی از نزدیکان متهم را به اتهام فراری دادن قاتل صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه یافت.

 


تاريخ : ۸ خرداد ۱۳٩۱ | ۱:٥۸ ‎ب.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم