«هُوَ الْأَوَّلُ وَ الاَخِرُ وَ الظَّاهِرُ وَ الْبَاطِنُ وَ هُوَ بِکلُ‏ شىَ‏ءٍ عَلِیمٌ». 

 

باسلام

ازاینکه به این پایگاه افتخار داده وبازدید میفرمائید متشکرم .هدف این پایگاه به لطف خدا آگاهی رسانی لازم در تمام زمینه های مورد نیازجامعه انسانی می باشد تا ضمن بالابردن دانش وبصیرت هموطنان عزیز. خوانندگان محترم بتواننددر مقابل خطرات محیط پیرامون.بخوبی از خود وخانواده وسایر انسانها مراقبت نمایند .

لذا از شما خوبان خواهشمندم تا ضمن راهنمایی این پایگاه بوسیله اظهار نظرات ارزشمند خویش.نسبت به آگاهی رسانی لازم به سایر دوستان از وجود چنین پایگاهی بذل محبتهای ضرور را بفرمائید تا شما نیز در این عرصه آگاهی رسانی به جامعه انسانی سهیم بوده باشید.

لازم به ذکراست که این وب به هیچ نهادی مرتبط نبوده وگرداننده آن تنها یک نفر است که نیت نموده در گمنامی تنها برای جلب رضای خدا و خدمت به انسانها به این امر همت گمارد.شاید زندگی بی ثمر ما بدین وسیله مثمر ثمر واقع گردد.

ضمناَ ارسال نظرات شما عزیزان تنها سرمایه وپشتیبان این پایگاه ست که می تواند مارااز اثرات ویا اشکالات آن آگاه نماید.

هدیه ای به عزیزانم

 قرآن از سوی خدای مهربان آمده است تا با تعالیمش راه چگونه زندگی کردن رابه ما بیاموزد بدین منظور ودر اولین گام میفرماید: با میل وهوسهای حیوانی خود مقابله کنیدنه پیروی !زیرا دراین صورت چه مرد باشیم ویا زن بااحیاء قوای روحی در اراده و آزادگی به مانند شیر توانا خواهیم بود نه مستصل وضعیف .

 

واما اگر با میل وهوسهای حیوانی خود مقابله نکنیم وپیرو آن باشیم ناخودآگاه به کفتاری در باطن تبدیل شده ایم که جز به منافع خود نمی اندیشیم ودر عین حال نه به مادر ویا پدر واصلا هیچکس رحم نمی کنیم.

بادرخواست دعای خیر شما را بدیدن قسمتهای مختلف وب دعوت مینمایم.

 ما رادر تلگرام با عنوان حق را بگیم  به نشانی زیر دنبال کنید:

telegram. me/Begim-ir

 

 تاريخ : ٢۳ اردیبهشت ۱۳٩٥ | ٢:٥۸ ‎ق.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم