فرمانده انتظامی شهرستان مرند در آذربایجان شرقی گفت: شروری که به بهانه کنتورنویسی وارد منازل می‌شد و زنان تنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم سرهنگ سلطان‌پور در این باره گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان مرند در پی اطلاع از ورود به عنف شخص ناشناسی به منازل مردم با جعل عنوان مامور کنتور اداره گاز، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در حالی که تحقیقات در این زمینه ادامه داشت، زنی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کرد، فردی با این بهانه وارد خانه وی شده و پس از سرقت تلفن همراهش، از محل گریخته است.

سلطان‌پور یادآور شد: با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران در مرحله بعدی جوان 29 ساله‌ای را در یکی از روستاهای شهرستان شناسایی و وی را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کردند.

وی تصریح کرد: متهم در مواجهه حضوری با شاکی، به جرم خود اعتراف و عنوان کرد به بهانه ثبت کنتور وارد منازل مردم شده و در صورت مواجهه با زنان تنها، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داده است.

سلطان‌پور خاطرنشان کرد: در این ارتباط تاکنون تعداد 19 فقره شکایت اعلام شده و با بازسازی صحنه‌ها، همگی مورد تایید قرار گرفت. البته تعدادی نیز برای حفظ آبروی خود تاکنون شکایتی نکرده و موضوع را به پلیس  اطلاع نداده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند اعلام کرد، مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به مردم است و همکاری مردم، پلیس را در مقابله با موارد مشابه یاری خواهد کرد


تاريخ : ٦ خرداد ۱۳٩۱ | ٦:٥۱ ‎ق.ظ | نویسنده : مجید | نظرات ()
  • گسیختن
  • تب یکم